ELNET-MOBIL nabízí:

Servisní služby
Prodej mobilních telefonů a tabletů
Kompletní nabídka příslušenství
Prodej dobíjecích kupónů

Novinky

06.10.2021 14:02

Začínali jsme v roce 1997. Novinkou na trhu byl tenkrát mobil Dancall- viz foto. Měl černobílý LCD se zeleným podsvitem a třemi řádky textu v češtině! CZ menu bylo tenkrát novinkou. Za těch 25 roků šel vývoj pochopitelně hodně dopředu. Baterie se výrazně zmenšily a přitom se zvedla jejich kapacita. I u základních desek došlo k výrazné miniaturizaci viz foto. (Vlevo základní deska Dancall, vpravo aktuální model Samsung A12) Taková drobnost jako šroubky se stále zmenšují. (ten velký vrut je z telefonu Dancall.)

V poslední době jsme byli opravdu hodně vytížení, ale nyní pro vás připravujeme nové články z naší kuchyně o opravách mobilních telefonů.

05.10.2021 20:03

Nabízíme zálohy - kopírování dat z různých telefonů. Zálohu je možné nahrát do Vašeho nového telefonu případně na disk. Cena se liší dle náročnosti. Občas se stává, že zákazník přinese přejetý nebo zcela poškozený telefon. I v těchto případech se občas záloha povede, pokud je pochopitelně funkční základní deska. Bývá to ale časově i finančně náročnější, neboť se musí telefon rozebrat, vyměnit vadné díly, aby telefon komunikoval s PC a daly se potvrzovat hlášky na LCD. Pokud nechce zákazník telefon opravit ale pouze zálohu, je nutné opět funkční díly (LCD, flexy, konektor, baterie) demontovat zpět.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Otevirací doba:

Pondělí - Úterý
9:00 - 17:00

Středa - Pátek

9:00 - 16:00

 

 

Zavolejte nám

+420 777 880 880