Servis

Výměna poškozených LCD, dotykových ploch, sluchátek, mikrofonů, konektorů, krytů. Kvalitní a rychlý servis mobilů a tabletů s dlouholetou tradicí v Havířově.
Nabízíme testování baterií na profesionálním testeru CADEX 7200 Prodej baterii pro mobilní telefony a tablety. Baterie prodávány u nás jsou testovány na profesionálním testeru baterii.
Ultrazvukové čištění mobilních telefonů Konzervace telefonů pro zlepšení odolnosti Opravy telefonů poškozených oxidací (utopené mobilní telefony)
Odblokace telefonů a tabletů Nokia, SonyEricsson, Samsung, LG, Apple, a jiné. Upgrade SW v telefonu a tabletu. Dohrání českého menu do mobilu a tabletu.
Aktualizace Android zařízení Zalohování telefonů Přehrávání Widows mobile na Android
Záloha dat z mobilního telefonu Přesun kontaktů a dat ze starého na nový mobilní telefon Instalace automatického zalohování fotografii
Lepíme UV FOLIE-SKLA.   Aktuálně jsou skladem skla na tyto modely:   Huawei P30 Mate 20 PRO Samsung: S8, S10e, Note9, S20, S20 ultra, S20 plus, S10, Note10 iPhone XS MAX, X, XR, 11   Oproti klasickým foliím je lepení UV lepidlem náročnější, ale přináší řadu...

Dotaz na servis